Promosyon Tişörtler

Promosyon Tişörtler

Promosyon Tişörtler; Pek çok şirket, markalarının tanıtımını ve reklamını yapabilmek için promosyon tişört modelleri bastırmaktadır. Bu tişörtler, müşterilere ekonomik fiyatlar ile satılarak, bir akım oluşturulması sağlanmaktadır. Özellikle de şirket logoları ve tanıtım yazıları, kumaşların arka ve ön yüzünde yer almaktadır. Üretim kalitesi açıdan da beklentileri karşılayan promosyon tişört modelleri, hemen hemen tüm renklerden de tasarlanabilmektedir. Bu sektörde hizmet veren firmamız, gelen taleplere uygun bir şekilde üretim desteği sağlamaktadır. Ayrıca tüm bedenlere yönelik çalışmalar da sergilenmektedir. Tüm ürünlerimiz birinci sınıf kaliteyle tasarlanmakta ve günümüzün modasına uygun olması sağlanmaktadır. Promosyon tişört modelleri, gündelik hayatta da sık kullanılmaktadır. Firmamızın renk seçenekleri de bir hayli geniş olmakla beraber, tasarım aşamasında estetiktik ön planda tutulmaktadır.

Promosyon Tişört Baskı

Alanında uzman ekiplerimiz tarafından gerçekleştirilen promosyon tişört tasarımları özel olarak üretilmektedir. Ayrıca tasarım aşamasında ürünlerde yer alması planlanan logoların renkleri de göz önünde bulundurulmaktadır. Firmamız bünyesinde üretilen tişörtlerin kumaşları ise, birinci sınıf kaliteye sahiptir. Söz konusu bu kumaşlar kolay kolay yırtılmamakla beraber, basit bir şekilde de temizlenebilmektedir. Promosyon tişört modelleri, kişiye özel olarak da tasarlanabilmektedir. Zira firmamıza gelen tüm talepler, anında değerlendirilmekte ve uygulanmaktadır. Tişörtlere istenilen tüm resim ve yazılarda pratik bir şekilde konumlandırılmaktadır. Promosyon tişört seçenekleri arasından beğenilen tüm modeller üzerinde de istenilen değişimler yapılabilmektedir. Firmamız, her konsept ve sezona özel bir şekilde de tasarım faaliyetleri yürütmektedir. Bünyemizden satın alınan tişörtlerde, terleme olayının görülmesi de mümkün değildir. 

Promosyon Tişört Fiyatları

Promosyon tişört fiyatları, firmadan firmaya ve ürün kalitesi göre değişkenlik göstermektedir. Ancak müşteri memnuniyetini sağlamak adına tüm hizmetlerimiz, ekonomik fiyatlar ile gerçekleştirilmektedir. Firmamız sipariş sayısında da herhangi bir kısıtlama veya limit getirmemektedir. Fakat yüksek sayıda siparişler için promosyon tişört fiyatları noktasında indirime gidilmektedir. Ayrıca tüm ürün modellerini kargo yolu ile kapınıza kadar gönderilmektedir. Konu hakkında detaylı bilgi almak ve örnek tasarımlarımızı incelemek için firmamızın müşteri temsilcileri ile iletişime geçebilirsiniz. 

Teknolojik Baskı Makineleri

Bir kumaş üzerinde yer alan yazı veya resimlerin estetik bir bakış açısına sahip olması için, profesyonel bir şekilde baskı işlemlerinden geçirilmesi gerekmektedir. Firmamız bu noktada oldukça hassas bir tutum sergilemektedir. Promosyon tişört modelleri, günümüz teknolojisinde üretilmiş olan makineler yardımı ile tasarlanmaktadır. Ayrıca baskı işlemlerinde de aynı teknoloji kullanılmaktadır. Promosyon tişört kumaşları üzerinde yer alan tüm kelime gruplarının da kolay bir şekilde okunması sağlanmaktadır. Şirketinizin logoları ise, uzman tasarımcılarımız tarafından dizayn edilmekte ve üç boyutlu çizim programları ile desteklenmektedir. Siparişler teslim edilmeden önce tüm tişörtler, teker teker kontrollerden geçirilmektedir. Buna rağmen hatalı baskılara maruz kalan ürünler ise, kısa bir süre içerisinde değiştirilmektedir.

Güvenli Ödeme

Ödemeleriniz tamamen güven aldında

Hızlı Kargo

Aynı gün ürün kargosu

Müşteri Memnuniyeti

Hedefimiz daha iyi bir hizmet ve memnuniyet.

Tüm Hakları Saklıdır. © 2022
ANASAYFA İLETİŞİM TİŞÖRT FİYATLARI ŞAPKA FİYATLARI
Toplam Fiyat : 0.00 TL(KDV Dahil)
Alışverişi Tamamla